- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Courcelles
Aktuální počasí Courcelles
Aktuální počasí přímo pro město Courcelles. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 15. 5. (00:00)
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
