- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Coundon
Aktuální počasí Coundon
Aktuální počasí přímo pro město Coundon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -3°C
| vítr | 54 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 112 km/h |
| tlak | 989 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
