- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Coubert
Aktuální počasí Coubert
Aktuální počasí přímo pro město Coubert. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 16. 5. (00:00)
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
