- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Cotignola
Aktuální počasí Cotignola
Aktuální počasí přímo pro město Cotignola. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 4. 5. (02:00) do 5. 5. (02:00)
Bouřky
Platí od 4. 5. (02:00) do 6. 5. (00:00)
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
