- Počasí
- Nizozemsko
- Utrecht
- Cothen
Aktuální počasí Cothen
Aktuální počasí přímo pro město Cothen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (17:00) do 2. 5. (22:00)
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
