- Počasí
- Moldavská republika
- Găgăuzia
- Cortenul Nou
Aktuální počasí Cortenul Nou
Aktuální počasí přímo pro město Cortenul Nou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
