- Počasí
- Kuba
- Villa Clara
- Corralillo
Aktuální počasí Corralillo
Aktuální počasí přímo pro město Corralillo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
