- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Corowa
Aktuální počasí Corowa
Aktuální počasí přímo pro město Corowa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
