- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Cornville
Aktuální počasí Cornville
Aktuální počasí přímo pro město Cornville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 20°C |
