Aktuální počasí Cornberg
Aktuální počasí přímo pro město Cornberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 31. 3. (22:00) do 1. 4. (09:00)
Náledí
Platí od 31. 3. (21:00) do 1. 4. (09:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
