- Počasí
- Spojené státy americké
- Utah
- Corinne
Aktuální počasí Corinne
Aktuální počasí přímo pro město Corinne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
