- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Corbeil-Essonnes
Aktuální počasí Corbeil-Essonnes
Aktuální počasí přímo pro město Corbeil-Essonnes. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
