- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Coolac
Aktuální počasí Coolac
Aktuální počasí přímo pro město Coolac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
