- Počasí
- Irská republika
- Munster
- Conna
Aktuální počasí Conna
Aktuální počasí přímo pro město Conna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 11°C |
