- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Condat
Aktuální počasí Condat
Aktuální počasí přímo pro město Condat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
