Aktuální počasí Comugne
Aktuální počasí přímo pro město Comugne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 28. 5. (20:00) do 29. 5. (06:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
