- Počasí
- Rumunsko
- Caraş-Severin
- Comorâște
Aktuální počasí Comorâște
Aktuální počasí přímo pro město Comorâște. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
