Aktuální počasí Comoapan
Aktuální počasí přímo pro město Comoapan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
