- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Commerce
Aktuální počasí Commerce
Aktuální počasí přímo pro město Commerce. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 2. 4. (18:00) do 2. 4. (11:00)
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
