- Počasí
- Nizozemsko
- North Holland
- Commandeurs
Aktuální počasí Commandeurs
Aktuální počasí přímo pro město Commandeurs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 8°C |
