- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Comfort
Aktuální počasí Comfort
Aktuální počasí přímo pro město Comfort. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňová pohotovost
Platí od 30. 4. (21:00) do 1. 5. (21:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 22°C |
