- Počasí
- Itálie
- The Marches
- Colle
Aktuální počasí Colle
Aktuální počasí přímo pro město Colle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (02:00) do 1. 4. (00:00)
Sníh
Platí od 31. 3. (02:00) do 1. 4. (00:00)
Bouřky
Platí do 1. 4. (00:00)
-1°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 8°C |
