- Počasí
- Spojené státy americké
- Nevada
- Cold Springs
Aktuální počasí Cold Springs
Aktuální počasí přímo pro město Cold Springs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
