- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Codigoro
Aktuální počasí Codigoro
Aktuální počasí přímo pro město Codigoro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
