- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Coconuts
Aktuální počasí Coconuts
Aktuální počasí přímo pro město Coconuts. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
Více počasí pro Coconuts
Nejbližší meteostanice s aktuálním počasím
- Pagan Island Aws Automated Reporting Station
- Saipan Island, Saipan International Airport
- Saipan Island, Saipan International Airport
- Tinian Island, N. Mariana Is, West Tinian Airport
- Rota Island, N. Mariana Is, Rota International Airport
- Santa Ana
- Andersen, Mariana Is, Andersen Air Force Base
- Guam, Mariana Island
