- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Čoalbmejavri
Aktuální počasí Čoalbmejavri
Aktuální počasí přímo pro město Čoalbmejavri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -4°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 993 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 3°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | -5°C |
