- Počasí
- Irská republika
- Connaught
- Cloghmore
Aktuální počasí Cloghmore
Aktuální počasí přímo pro město Cloghmore. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 11°C |
