- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Clinton
Aktuální počasí Clinton
Aktuální počasí přímo pro město Clinton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Prachová bouře
Platí do 17. 5. (20:00)
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
