- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Clinton
Aktuální počasí Clinton
Aktuální počasí přímo pro město Clinton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 2. 5. (09:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
