- Počasí
- Spojené státy americké
- Západní Virginie
- Clarksburg
Aktuální počasí Clarksburg
Aktuální počasí přímo pro město Clarksburg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 27. 5. (16:30)
Velmi silné bouřky
Platí do 27. 5. (21:00)
Povodňová pohotovost
Platí do 28. 5. (02:00)
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 19°C |
