- Počasí
- Filipíny
- Northern Mindanao
- Clarin
Aktuální počasí Clarin
Aktuální počasí přímo pro město Clarin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 31°C |
