- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Claremont
Aktuální počasí Claremont
Aktuální počasí přímo pro město Claremont. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 11. 5. (10:00) do 11. 5. (20:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
