- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Ciwo Yangquan
Aktuální počasí Ciwo Yangquan
Aktuální počasí přímo pro město Ciwo Yangquan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
