Aktuální počasí Cioroboreni
Aktuální počasí přímo pro město Cioroboreni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 13. 5. (10:00)
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
