- Počasí
- Španělsko
- Kastilie a León
- Ciñera
Aktuální počasí Ciñera
Aktuální počasí přímo pro město Ciñera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 26. 5. (00:00)
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
