- Počasí
- Turecko
- Balıkesirská provincie
- Çifteçeşmeler
Aktuální počasí Çifteçeşmeler
Aktuální počasí přímo pro město Çifteçeşmeler. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
