- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Chuyana
Aktuální počasí Chuyana
Aktuální počasí přímo pro město Chuyana. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
