- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Chuvarez
Aktuální počasí Chuvarez
Aktuální počasí přímo pro město Chuvarez. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 13°C |
