- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Chūseri
Aktuální počasí Chūseri
Aktuální počasí přímo pro město Chūseri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
