- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Chunping
Aktuální počasí Chunping
Aktuální počasí přímo pro město Chunping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
