- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangnam-do
- Chung-ch’on
Aktuální počasí Chung-ch’on
Aktuální počasí přímo pro město Chung-ch’on. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
