- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Chun’a
Aktuální počasí Chun’a
Aktuální počasí přímo pro město Chun’a. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
