- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Christopher
Aktuální počasí Christopher
Aktuální počasí přímo pro město Christopher. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Možnost tornáda
Platí do 27. 4. (21:00)
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
