- Počasí
- Kambodža
- Kampong Chhnang
- Chres
Aktuální počasí Chres
Aktuální počasí přímo pro město Chres. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 31°C |
