- Počasí
- Spojené státy americké
- Montana
- Choteau
Aktuální počasí Choteau
Aktuální počasí přímo pro město Choteau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí do 2. 4. (15:30)
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 4°C |
