- Počasí
- Řecko
- Central Macedonia
- Chorteró
Aktuální počasí Chorteró
Aktuální počasí přímo pro město Chorteró. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 19. 5. (15:00) do 19. 5. (21:00)
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
