Aktuální počasí Chondotl’
Aktuální počasí přímo pro město Chondotl’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -23°C |
| Normál: | -2°C |
