- Počasí
- Severní Korea
- Kangwŏn-do
- Ch’ŏlchŏm
Aktuální počasí Ch’ŏlchŏm
Aktuální počasí přímo pro město Ch’ŏlchŏm. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
