- Počasí
- Severní Korea
- Kangwŏn-do
- Ch’ŏlbyŏng-ni
Aktuální počasí Ch’ŏlbyŏng-ni
Aktuální počasí přímo pro město Ch’ŏlbyŏng-ni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
