- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Chŏk-kol
Aktuální počasí Chŏk-kol
Aktuální počasí přímo pro město Chŏk-kol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
